KONST / Litografier / Färglitografi 15685039
nr 1568 5039
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Signerad, numrerad 35/310, Dansande par. Färglitografi, bildmått: 50x38 cm, yttermått inklusive ram: 68x51 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 19:59:57
3.600 kr
4.000 kr
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow